آذوح: همزمان با آغاز به کار سومین سایت اینترنتی تشکل آذوح حملات اینترنتی به رسانه های این تشکل شدت گرفته و بیشتر از قبل گردیده است.

در 16 روز گذشته 39 بار سایت جدید آذوح مورد حمله قرار گرفته و آلمان 20، آمریکا 10، روسیه 4، عراق 3، فرانسه 1 و ترکیه 1 بار میزبان این تخریبات بوده اند.

اگرچه در برخی موارد هکرها توانسته اند مرکز اصلی حملات را مخفی کرده و از کشورهای مختلف نفوذهای خود را مورد پوشش قرار دهند اما در چند مورد نیز مرکز اصلی حملات آشکار شده است.

یکی از این موارد به عراق و شهر اربیل، پایتخت اقلیم کردستان بر می گردد!

همچنان که در تصاویر نیز به خوبی مشخص است هکرها از شهر اربیل با "آی پی" 130.193.210.131 و خدمات اینترنتی Newroz Telecom Ltd سعی در حمله و تزریق کدهای مخرب به هسته ی سایت داشته، و البته که ناموفق بوده و خود به تله افتاده اند!

دستگیری اعضا، تخریب از سوی جناحهای مختلف و حملات تیمهای سایبری رژیم ایران نتوانسته در 10 سال گذشته خللی در عملکرد تشکل به وجود آورد و گروهی که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود اکنون متشکل تر و منسجمتر از قبل به فعالیت خود ادامه می دهد.

دلیل آشکار کردن این حملات تذکر و دادن آخرین اخطار به گروهها و تشکیلاتهایی است که گویا به جای مبارزه با رژیم ایران، هدف اصلیشان را حمله و جنگ با ترکها دانسته و در این راستا از منابع اقلیمک! هم استفاده می نمایند.

بایستی به اطلاع این گروهها رساند به دلیل قرار گرفتن پایگاههای داده ی سایت در اروپا و آمریکا، هرگونه اخلال در عملکرد و حمله به آن قابلیت پیگیری حقوقی و طرح شکایت در مراجع بین المللی را داراست. مطمئن باشید دفعه ی آتی، پاسخ ما اینچنین نخواهد بود.

آذوح

 

hjjuj

 

rhyt

 

tghe