آذوح: تعداد امضاهای کمپینی که در سی‌وشش‌مین روز از اعتصاب مرتضی مرادپور تشکیل شد به بیش از 1800 نفر رسیده و بر تعداد اسامی افزوده می شود.

این کمپین جهت حمایت از خواسته ی قانونی او یعنی اعمال ماده ۱۳۴ شکل گرفته است. این فعال سیاسی ترک در 40مین روز اعتصاب غذا به سر می برد.

به گزارش آذوح افراد از طریق لینک تلگرامی می توانند با درج نام و نام خانوادگی به امضا کنندگان کمپین بپیوندند.

https://telegram.me/joinchat/BWCRYEAEFn1fbEzXmjIivQ

لیست اولیه ی 1800 نفر از فعالین و شهروندان ترک که خواستار رسیدگی فوری و جدی به وضعیت مرتضی مرادپور هستند منتشر گردیده و درج با ذکر منبع بلامانع است. بقیه ی اسامی نیز متعاقبا انتشار خواهند یافت.

گفتنی است متن این نامه به شرح زیر می باشد:

"جناب حجه الاسلام و المسلمین مظفری

رئیس دادگستری استان آذربایجان شرقی

بدینوسیله به استحضار می رساند، مرتضی مرادپور زندانی سیاسی و عقیدتی از تاریخ 4/8/95 در اعتراض به عدم اعمال ماده 134 قانون مجازات اسلامی (تجمیع مجازات) و در جهت احقاق حقوق قانونی خود دست به اعتصاب غذا زده است. شایان ذکر است که وی پیش از آغاز اعتصاب غذا، تمام مراحل قانونی را جهت اعتراض به عدم اعمال این ماده قانونی طی کرده و پس از ناامیدی از پاسخ مقامات مسئول قضایی و زندان وارد اعتصاب غذا شده است.

با توجه به گذشت بیش از یک ماه از آغاز اعتصاب غذا، این زندانی دچار ضعف شدید جسمانی شده و از ناراحتی قلبی و کلیوی هم رنج می برد، که این شرایط باعث ایجاد نگرانی های زیادی در مورد وضعیت سلامتی وی شده است و در این میان مسئولین قضایی و زندان تبریز کماکان به این خواسته قانونی و برحق این زندانی رسیدگی نمی کنند . فلذا ما جمعی از فعالین مدنی آذربایجان، خاطرنشان می سازیم، در صورت بروز هرگونه مشکل ناگوار جسمی برای وی در اثر اعتصاب غذا، مسئولیت اصلی آن را متوجه مسئولین قضایی می دانیم و با توجه به این وضعیت از جنابعالی خواستاریم تا در جایگاه عالی ترین مقام قضایی استان آذربایجان شرقی، به مطالبه قانونی این زندانی سیاسی جامه عمل بپوشانید و خانواده و دوستان وی را از نگرانی دربیاورید.

رونوشت:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تبریز

نمایندگان شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی"

مرتضی مرادپور زندانی سیاسی به صورت تبعیدی برخلاف دستور پزشک در سلول سرد انفرادی، بدون پتو و لباس گرم در ندامتگاه مرکزی کرج نگهداری می‌شود. این وضعیت بحرانی در حالی است که از ۱۰ روز پیش، دستور لغو نیابت و بازگشت این زندانی به ریاست دادسرای عمومی و انقلاب کرج ارسال شده، اما به دلایل نامعلومی از انتقال وی ممانعت بعمل می‌آید.

فردین مرادپور، برادر این زندانی در مورد جزئیات تبعید برادرش و هم‌چنین رسول رضوی دیگر زندانی سیاسی تبعید شده به ندامتگاه مرکزی کرج به خبرگزاری ها گفت: “طبق دستورات قضایی مرتضی و آقای رضوی مورخ ۹۵/۸/۱۳ از زندان تبریز انتقال و از تاریخ چهاردهم آبان ماه است که در ندامتگاه کرج بسر می برند.”

آقای مرادپور در ادامه تاکید کرد: “به رویت بنده نامه دستوری دیگری از سوی مقام قضایی مورخ ۲ آذرماه صادر شده که نیابت قضایی را لغو می کند و دستور بازگرداندن این دو زندانی را به ریاست دادسرای عمومی و انقلاب کرج می دهد. با اینحال علیرغم گذشت حدود ۱۰روز از زمان صدور دستور و علیرغم پیگیری های زیاد بنده در کرج و خانواده از دادسرای تبریز، متاسفانه هنوز این انتقال محقق نشده است.”

برادر این زندانی سیاسی در توضیح دلایل عدم انتقال افزود: “هنوز دستور انتقال را برای تامین نیرو و تامین مقدمات انتقال به قرارگاه نیروی انتظامی ارسال نکرده‌اند. نمی‌دانیم چه دلیلی دارد، ولی از هفته قبل پرونده در شعبه ۱۰ اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب کرج ویژه نیابت، برای ارسال به قرارگاه حاضر است.”

این عضو خانواده مرادپور هم‌چنین در مورد وضعیت جسمی برادرش که در اعتصاب غذا به‌سر برده و در سلول انفرادی نگهداری می‌شود، خاطر نشان کرد: “عصر روز پنجشنبه مرتضی زنگ زد. بعد از انتقال به ندامتگاه کرج این اولین تماس تلفنی او بود که با اجازه مسئولین زندان صورت گرفته است. از صدایش مشخص بود خیلی ضعف کرده است. وی از برخورد مسئولین زندان گلایه داشت و می گفت چون تاکنون زندانی سیاسی نداشته اند، نوع برخوردشان با زندانیان سیاسی را نمی دانند.

روزی دو بار فشارش توسط دکتر کنترل می شود. فشار بزرگ خون اش معمولا ۸ است. مرتضی گفت که هنوز از دسترسی مستقیم به آب آشامیدنی محروم است. به ندرت آب گرم می‌دهند. بیشتر از هر چیزی از کمبود پتو و سردی و خشکی انفرادی رنج می برد. با وجود تاکید دکتر مبنی بر دادن پتو به وی اما تا به حال پتو نداده اند. او گفت نمی داند چه دلیلی دارد، اما مسئولین کوچکترین روزنه ای در سلول وی باقی نگذاشته اند، به طوری که چشمی درب سلول را نیز از پشت پوشانده اند. مرتضی باز به اصرار بر ادامه اعتصاب غذا تا رسیدن به حق قانونی اش تاکید کرد.”

شایان ذکر است، روز گذشته دادستان تبریز خطاب به مادر مرتضی مرادپور گفته است: “بعد از بازگشت به تبریز در صورت ادامه اعتصاب غذا باز منتقل خواهد شد.”

صبح پنج‌شنبه یازدهم آذرماه، مادرمرتضی مرادپور، خانم معصومه امانی، با تسلیم نامه ای مبنی بر «به حق بودن خواسته مرتضی مرادپور» به دادستان عمومی و انقلاب تبریز و شعبه ۴ تجدید نظراستان، و توضیح وضعیت خطرناک سلامتی مرتضی مرادپور و درخواست پیگیری انتقال سریع پسرش به تبریز مراجعه کرده بود.

متن کامل نامه ارائه شده توسط خانواده مرادپور به دادستانی تبریز به شرح زیر می‌باشد؛

دادستان محترم عمومی و انقلاب تبریز

قضات محترم شعبه ۴ تجدیدنظر استان آذربایجان شرقی

سلام علکیم؛

احتراما اینجانبان والدین محکوم علیه زندانی مرتضی مرادپور با ابراز نگرانی شدید از وضعیت جسمانی و خطر جانی ایشان به دلیل اعتصاب غذا به استحضار عالی می رسانیم که فرزندمان به دو اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت کشور جمعا به ۳ سال حبس محکوم شده است (یک سال حبس به اتهام فعالیت تبلیغی و دو سال به اتهام اجتماع و تبانی). بیش از دو سال از زمان حبس وی گذشته است و به صراحت قسمت اخیر ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازاتهای وی قابل تجمیع بوده و فقط مجازات اشد (۲ سال ) برای وی قابل اجراست که متاسفانه درخواست قبلی ایشان در اجرای این ماده طبق دادنامه شماره ۹۵۰۹۹۷۴۱۲۲۴۰۰۱۲۸ رد شده است

به نظر قضات محترم اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی را مساعد به حال محکوم علیه (مرتضی مرادپور ) نبوده و خواسته رد شده است که با کسب اطلاع از حقوقدانان و وکلای دادگستری با توجه به قسمت ذیل ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی امکان رسیدگی مجدد و قبول اعمال ماده ۱۳۴ و تجمیع مجازات وجود دارد .

حال چرا به نظر قضات محترم این شعبه تجدیدنظر درخواست اعمال ماده ۱۳۴ مساعد به حال مرتضی نیست؟

«ماده ۱۳۴- در جرائم موجب تعزیر هرگاه جرائم ارتکابی بیش از سه جرم نباشد دادگاه برای هر یک از آن جرائم حداکثر مجازات مقرر را حکم می‌کند و هرگاه جرائم ارتکابی بیش از سه جرم باشد، مجازات هر یک را بیش از حداکثر مجازات مقرر قانونی مشروط به اینکه از حداکثر به اضافه نصف آن تجاوز نکند، تعیین می‌نماید. در هر یک از موارد فوق فقط مجازات اشد قابل اجراء است و اگر مجازات اشد به یکی از علل قانونی تقلیل یابد یا تبدیل یا غیرقابل اجراء شود، مجازات اشد بعدی اجراء می‌گردد»

ماده فوق در مباحثات حقوقی به دو قسمت تقسیم می شود قسمت اول شامل پرونده هایی هست که بعد از تصویب قانون جدید مورد رسیدگی بوده و در آن حالت قضات موظف به اعمال اشد مجازات قانونی در حق متهم و نهایتا اجرای شدیدترین مجازات و تجمیع سایر مجازاتها می باشند . و به نظر اکثر حقوقدانان و قضات قسمت دوم ماده بیشتر شامل محکومینی است که قبلا از تصویب قانون مجازات اسلامی جدید دارای مجازات قضایی (منتج به رای) بوده اند و باید تجمیع مجازات صادره صورت گرفته و با اجرای مجازات اشد محکوم علیه آزاد گردد.

منظور از قسمت دوم ماده که مورد بحث نیز می باشد عبارت «…در هر یک از موارد فوق فقط مجازات اشد قابل اجراء است و اگر مجازات اشد به یکی از علل قانونی تقلیل یابد یا تبدیل یا غیرقابل اجراء شود، مجازات اشد بعدی اجراء می‌گردد…» است.

از نظر حقوقدانان مجازات به دو نوع قانونی و قضایی تقسیم می گردد که مجازات قانونی مجازات ذکر شده در قانون است و مجازات قضایی مجازات ذکر شده در رای مرجع قضایی است.

سوال مهم این است که مجازات اشد قانونی یا قضایی؟ در بادی امر چنین می رسد که در حالت اول مجازات اشد قانونی ملاک تعییین مجازات لازم الاجراست زیرا باید برای هر یک از جرایم حداکثر قانونی تعیین شود و بدیهی است حداکثر قانونی هر جرمی بیشتر باشد، حداکثر قضایی آن هم بیشتر خواهد بود. اما در حالت دوم بنظر مجازات اشد قضایی ملاک عمل است زیرا دادگاه در تعیین مجازات بیش از حداکثر بعلاوه یک واحد از آن نوع مجازات تا حداکثر بعلاوه نصف مجازات اختیار عمل دارد.

اما با توجه به اینکه بهترین راه تفسیر قوانین، جمع مواد و توجه به روابط بین مواد قانونی در خود قانون مجازات اسلامی از یکسو و در میان مجموعه مقررات کیفری اعم از شکلی و ماهوی از دیگر سو می باشد، باید گفت در هر دو حالت ملاک عمل مجازات اشد قضایی است.به دو دلیل.

یکی اینکه بعد از آنکه مقنن می گوید :« در هر یک از موارد فوق فقط مجازات اشد قابل اجراء است» بلافاصله می افزاید:« و اگر مجازات اشد به یکی از علل قانونی تقلیل یابد یا تبدیل یا غیرقابل اجراء شود، مجازات اشد بعدی اجراء می‌گردد.» مبرهن است که تقلیل و تبدیل و اجرا یا عدم اجرا مجازات قانونی وقتی صدق می کند که لباس رای قضایی بپوشد. یعنی مجازات مقرر در قانون توسط مقنن که تبدیل، تقلیل و اجرا غیر قابل اجرا که نمی شود، توسط قاضی است که به این صفات متصف می شود.

در فرض اولیه در موضوع پرونده فرزندمان مرتضی مرادپور در صورت باز شدن مجدد پرونده و اعمال قسمت اول ماده ۱۳۴ دادگاه می بایست اشد مجازات هر دو اتهام فعالیت تبلیغی و اجتماع و تبانی را صادر می کرد و شدیدترین مجازات را اعمال می کرد بدین شرح که طبق ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی اتهام فعالیت تبلیغی بین سه ماه تا یکسال حبس و طبق ماده ۶۱۰ همان قانون دو تا پنج سال حبس دارد که در فرض فوق دادگاه باید مرتضی مرادپور را به یکسال بابت اتهام فعالیت تبلیغی و ۵ سال بابت اتهام اجتماع وتبانی محکوم نماید . شما قضات محترم این شعبه دادگاه تجدیدنظر استان آذربایجان شرقی این فرض را در نظر گرفته و تشخیص داده اید این حالت به ضرر محکوم علیه است و ماده ۱۳۴ مساعد به حال وی نمی باشد که این استدلال به نظر حقوقدانان و به دلیل ذیل صحیح نمی باشد.

دلایل رد استدلال قضات محترم این شعبه :

در موضوع پرونده مرتضی مرادپور قبل از تصویب قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ رای صادره قطعی شده بود و با درخواست اعمال ماده ۱۳۴ دادگاه تجدیدنظر با توجه به قطعیت حکم صادره و قاعده فراغ دادرس نمی توانست مجددا در خصوص متهم رای ماهوی صادر کند و به هیچ وجه در حالت عادی موجب قانونی برای رسیدگی ماهوی مجدد به اتهامات مرتضی مرادپور وجود ندارد و قسمت اول ماده ۱۳۴ قابل اعمال برای محکوم علیه نیست و طبق قاعده فراغ دادرس این شعبه محترم تجدیدنظر قبلا در خصوص موضوع اظهارنظر قطعی کرده اند و نمی توانند مجددا رسیدگی کرده و میزان مجازات را افزایش دهند . حتی دیوان عالی کشور نیز نمی تواند اجازه رسیدگی مجدد برای افزایش مجازات محکوم علیه را صادر نماید.

مقرره قانونی جدید در صورتی قابل اعمال برای محکوم علیه است که مساعد به حال وی باشد و با توجه به اینکه امکان افزایش میزان مجازات متهم وجود دارد رسیدگی مجدد به پرونده و افزایش مجازات اتهام اجتماع و تبانی به پنج سال مساعد به حال محکوم علیه نیست . لذا قسمت اول ماده ۱۳۴ به هیچ وجه مشمول مرتضی مرادپور نبوده و استدلال شما قضات محترم که با محوریت اعمال قسمت اول این ماده می باشد،فاقد مهمل قانونی است.

حال مقرره قانونی در قسمت دوم ماده ۱۳۴ قائل به اعمال اشد مجازات قضایی (مجازات مذکور در دادنامه)،مشمول مرتضی مرادپوربوده و اتفاقا مساعد به حال وی است و باید اعمال می گردید و این زندانی بیش از دو سال است از محکومیت خود را گذرانده است. خواسته اصلی فرزندمان مرتضی مرادپور در اعتصاب غذا از ۳۸ روز پیش نیز اعمال ماده ۱۳۴ بوده است و در حال حاضر در شرایط جسمانی وخیم در زندان کرج می باشد . خواهشمند است آن مقامات محترم قضایی بعنوان مرجع قانونی صلاحیتدار در قبول این درخواست ، اقدامات قانونی لازم در جهت احقاق حقوق فرزندمان و جلوگیری از خطرات جانی وی مبذول فرمایید.

با تشکر

والدین زندانی مرتضی مرادپور"

آذوح

 ***********************************************************

1 آتابي نورمحمدی نادارلی

2 آتیلا برزگر

3 آتیلا جولانی

4 آتیلا فرهنگی

5 آتیلا کیشی زاده

6 آراز احمدی

7 آراز بوستانی

8 آراز حسنی

9 آراز رمضانی

10 آراز روحی

11 آراز زینالزاده

12 آراز شادی

13 آراز صادقیان

14 آراز فردی

15 آراز فیض الهی

16 آراز قارا آغاجلو

17 آراز محمدپور

18 آراز میرزایی

19 آرتان زینال زاده

20 آرزو فاخری

21 آرزو قربانی

22 آرزو میرابی

23 آرش آفتابی

24 آرش جعفری

25 آرش حسن نورانی

26 آرش خیراتی

27 آرش عظیم زاده

28 آرش نوبهار

29 آرش کازمینی

30 آرش کریمی

31 آرمین آشوری

32 آرمین احمدی

33 آرمین تبریزی

34 آرمین قاسمی

35 آریان نوری

36 آرین یگانه

37 آسئنا تبریزلی

38 آسئنا نبی زاده

39 آصف زینال زاده

40 آغری قاراداغلی

41 آقامحمد صالح پور

42 آنیل عبداله نژاد

43 آيدا كريملي

44 آيسان بيلگين

45 آيلار بيلگين

46 آيهان عليزاده

47 آیاز محمدپور

48 آیاز منافی

49 آیت شجاعوند

50 آیت عبادی

51 آیتک صفایی نوودلی

52 آیدا زمانلو

53 آیدا یعقوبی

54 آیدین اسمعیلی اقدم

55 آیدین برادر علیزاده

56 آیدین توبه

57 آیدین خیولی

58 آیدین فیض الهی وحید

59 آیدین محسن نژاد

60 آیدین یوزباشی

61 آیدین یونسی

62 آیسان کریمی فرد

63 آیسل ستاریان

64 آیسل ستاریان نادارلی

65 آیسل ستاریان نادارلی

66 آیسل عظیم زاده

67 آیسل نساجی

68 آیلا حسین پور

69 آیلا نوری

70 آیهان امانی

71 آیهان خیری فام

72 آیهان شکوهی

73 آیهان محمودی

74 آیهان منافی آذر

75 آیهان مهرعلی بیگلو

76 ائلشن بویوک وند

77 ائلشن ذوالفقارزاده

78 ائلشن شاهی

79 ائلشن قلیزاده

80 ائلمان جعفرپور

81 ائلمان زارعی

82 ائلمان نوری

83 ائلوین رضایی

84 ائلچین حاتمی

85 اباذر حضرتی

86 اباذر فخر

87 ابراهـيم پاكيزه

88 ابراهیم آسیابی

89 ابراهیم احد پور

90 ابراهیم ارکان

91 ابراهیم اعلمی نوودلی

92 ابراهیم امیریان

93 ابراهیم بافنده

94 ابراهیم جعفری

95 ابراهیم حسن زاده

96 ابراهیم حقی

97 ابراهیم رشیدی

98 ابراهیم علیزاده

99 ابراهیم فرامرزیان

100 ابراهیم محمدزاده

101 ابراهیم نوری

102 ابوالفضل ارکان

103 ابوالفضل جانی

104 ابوالفضل رادی آخولا

105 ابوالفضل مرادپور

106 ابوالفضل ممقانی

107 ابوالفضل میر عباسی

108 ابوالفضل نصرتی

109 ابوالفضل چمنی

110 ابولفضل رضاپور

111 اتاناز روشنی نادارلی

112 احد علیپور

113 احد نوودلی

114 احدنصیری

115 احسان اسماعیل دخت

116 احسان اژدری

117 احسان جلیلی

118 احسان حسنی

119 احسان سلماسی

120 احسان سید صادقی

121 احسان شهبازی

122 احسان ملکی

123 احسان وحیدی

124 احمد اشرفی لیقوان

125 احمد بادپا

126 احمد جوانی

127 احمد حسن زاده

128 احمد شمشیری

129 احمد غفاری

130 احمد محبي

131 احمد محمدی

132 احمد مهرباني

133 احمد یوسفی

134 احمدرضا ستاریان

135 احمدرضا ستاریان نادارلی

136 احمدرضا ستاریان نادارلی

137 اردلان نیک بین

138 ارسان غیبی

139 ارسلان حسن پور

140 ارسلان مرداني

141 ارسلان مقیمی

142 ارسلان کامرانی

143 اساعيل قلي زاده نظرلو

144 اسد درگاهی

145 اسرا زینالی

146 اسرافیل فتح الله زاده

147 اسفندیار آوگان

148 اسلام جباری

149 اسماعیل آبیار لیلان

150 اسماعیل ارکیان مرند

151 اسماعیل اسماعیل پور

152 اسماعیل اکبری

153 اسماعیل جوادی

154 اسماعیل خرم نیا

155 اسماعیل رنجپور

156 اسماعیل صفاری

157 اسماعیل صفاری

158 اسماعیل عادلی میاب

159 اسماعیل غریب

160 اسماعیل قریب زاده

161 اسماعیل هادی

162 اشکان خدابنده

163 اصغر اسماعیل پور

164 اصغر اکبرزاده

165 اصغر حسینلو

166 اصغر ساعي

167 اصغر سفیدان

168 اصغر قنبرزاده

169 اصغر قوشاچای

170 اصغر محمد پور

171 اصغر محمدی

172 اصغر معصومی

173 اصغر نادارلی

174 اصغر نورانی

175 اصغر هژبری کچکلو

176 اصلان مقدمی

177 اعظم نوروزی

178 اعظم پیری

179 افسانه اصلانی

180 افسانه سولدوزلو

181 افشار شهبازی عباسعلیلو

182 افشین تبریزی

183 افشین شریفی

184 افشین شهبازی

185 افشین محمدی

186 افشین نمازی

187 اكبر ابراهيميان

188 الدار موساپور جقین

189 الدوز روشنی نادارلی

190 الله وردی خدایی

191 المان زینال زاده

192 المیرا قنبری

193 الناز ریحانی

194 الناز عليزاده

195 الناز محمدپور

196 الناز مرادی

197 الهام بشیری

198 الهام محمدی

199 الهه عبدلی

200 الهه کریمی

201 الیسا زمانی

202 امید اکبری

203 امید خاندانی

204 امید صادقی

205 امید علیزاده

206 امید فرجی

207 امید مهدیان

208 امید والی پور

209 امیر ابراهیملو

210 امیر بهاری

211 امیر حسین زینالی

212 امیر حسین شامخی

213 امیر خداپناه

214 امیر خییودان

215 امیر ربانی ها

216 امیر رحیم زاده

217 امیر طاهر فعال

218 امیر عباسی اوزرلو

219 امیر عطا بحری

220 امیر علی یورد سئور

221 امیر غلامی

222 امیر فرج زاده

223 امیر محدث قراملکی

224 امیر محمد نجف پور

225 امیر محمدی

226 امیر مردانی

227 امیر میرزایی

228 امیر ناصری

229 امیر وطن

230 امیر چمنی

231 امیرحسین فالنگ

232 امیررضا بادپا

233 امیررضا سلیمانی اصل

234 امیرعباس فاخري نادارلي

235 امیرعلی گلدوست

236 امیرمحمد کریمی فرد

237 امیرمنافی آذر

238 امین احمدی

239 امین بخشی

240 امین تبریزی

241 امین جودتی

242 امین رحیم پور

243 امین رستم زاده

244 امین ریاحی

245 امین عابدین اوغلو

246 امین عباسعلی زاده

247 امین فیضی

248 امین قائمی

249 امین قلیپور

250 امین محمدزاده

251 امین نجفی زاده بینابلی

252 امین یزدانی

253 اوختای ولی پور

254 اورهان شکوهی

255 اورهان هژبری کچکلو

256 اولدوز حسینی

257 اومود مهدیان

258 اکبر آشپزی

259 اکبر آغباشلو

260 اکبر آقازاده

261 اکبر ابراهیمی

262 اکبر ابولزاده

263 اکبر امینی

264 اکبر باقری نخجوانلو

265 اکبر جباری

266 اکبر جهانگیری

267 اکبر خیراتی

268 اکبر زلفی

269 اکبر سواری

270 اکبر صدوقی

271 اکبر صمیمی

272 اکبر قهرمانی

273 اکبر محمد زاده

274 اکبر مهربانی صدقیانی

275 اکبر میاندوابی

276 اکبر میری نادارلی

277 اکبر نجاتی

278 اکبر نجف پور

279 اکبر نعیمی

280 اکبر پارلا

281 اکبر پاشایی

282 اکتای ارشادی

283 اکرم اسکندریان

284 اکرم علیزاده

285 ایاز نوری

286 ایبراهیم سیفی

287 ایرج اسکندری

288 ایرج حسنی

289 ایرج نوودلی

290 ایلحان معزی

291 ایلدیریم گونئیلی

292 ایلقار مرندی

293 ایلیا فالنگ

294 ایلیار کریمی تاوریژ

295 ایوب افرازی حاجی عبدال

296 ایوب خوش خبر

297 ایوب شیری

298 ایوب علیزاده

299 ایوب فاخری نادارلی

300 ایپک مهرعلی بگلو

301 بابك آكسون

302 بابک آرباطان

303 بابک امیری

304 بابک امیری اصل

305 بابک اکبری

306 بابک باغچه

307 بابک جعفری

308 بابک حسینی مقدم

309 بابک صادقی

310 بابک صفری

311 بابک عزیزی

312 بابک عزیزیان

313 بابک فرخی

314 بابک فرخی

315 بابک محمودی

316 بابک مرادی

317 بابک مینقی

318 بابک نجف پور

319 بابک نعمتی

320 بابک پورستار

321 بایرام محمودی

322 بلال حاتمی

323 بلال پورنقی

324 بنیامین لاهوتی

325 بهادر صحت

326 بهاره نهادی

327 بهرام بختیاری

328 بهرام تورال

329 بهرام عباس علیزاده

330 بهرام علی حسین زاده

331 بهروز اسدزاده

332 بهروز فاخری نادارلی

333 بهروز فریدی

334 بهروز قربانی

335 بهزاد جدی

336 بهزاد جمشیدزاده گرگری

337 بهزاد حسین پور

338 بهزاد حقی

339 بهزاد خدابنده لو

340 بهزاد خدایی

341 بهزاد روشنی

342 بهزاد زندی

343 بهزاد عبدي

344 بهزاد قنبری

345 بهزاد ملک زاده چوبقلو

346 بهزاد ولی زاده

347 بهزاد یوسفی

348 بهمن خالقی بینابدان

349 بهمن زارعی

350 بهمن سلطانی

351 بهمن شعبانی

352 بهناز یورد سئور

353 بهنام ابراهیم زاده

354 بهنام جهدی

355 بهنام رسولی

356 بهنام روح افزا

357 بهنام علیپور

358 بهنام فرجزاده

359 بهنام فیضی

360 بهنام مرادی

361 بهنام نورمحمدی نادارلی

362 بهنام پورنجف

363 بیت الله برزگر

364 بیوک غیبی

365 تانسو نورمحمدی نظریان

366 ترکان رضازاده اوصانلو

367 ترکان کلامی

368 ترکمن گمیچی

369 تقي سليمانجاه

370 تقی بزرگی

371 تقی سلحشور

372 تل ناز نعمتی

373 تهمینه حسینی

374 توحید اسماعیل پور

375 توحید امیرامینی

376 توحید حسن نژاد

377 توحید حسین زاده

378 توحید رستم نژاد

379 توحید عباسی

380 توحید عباسی

381 توحید نوبهار

382 توحید نوری

383 توران نیک بین

384 تورک علی خیوولو

385 تورکان اورمولو

386 تیمور نصیر

387 ثریا سلمانی

388 ثریا نوران پور

389 ثمین حکمتی

390 جابر اسمعيل زاده

391 جابر اکبرپور

392 جابر حق پرست

393 جابر مرادی

394 جابر نوودلی

395 جاوید خدابخشی

396 جاوید ستاری

397 جاوید طهماسبی

398 جاوید نوودلی

399 جبراییل خلیلی

400 جبراییل گوزل

401 جعفر آقا محمدی

402 جعفر اصغری

403 جعفر بزاز

404 جعفر رستمی زاد

405 جعفر شهبازی

406 جعفر قره داغی

407 جعفر قنبری

408 جعفر معصومی

409 جعفر مهرآذر

410 جعفر یگانه

411 جلال دروگر

412 جلال رحیم پور

413 جلال سلیمانی

414 جلال صفرپور

415 جلال کردریلو

416 جلیل تاری

417 جلیل غنیلو

418 جلیل نور محمدی

419 جلیل کاظم پور

420 جلیل کامرانی

421 جلیل یاحقی

422 جمال شجاعی

423 جمشید نوری

424 جهان ستاریان

425 جواد آزادی

426 جواد جعفر اوغلو

427 جواد حامدی فر

428 جواد حسنی

429 جواد حسین زاده

430 جواد خسروی

431 جواد خلیل زاده

432 جواد رسولی

433 جواد سلیم زاده

434 جواد صفایی

435 جواد علیزاده

436 جواد علیپور

437 جواد فتحی نادارلی

438 جواد قلی زاده

439 جواد مرادپور

440 جواد نمازی

441 جواد گلوانی

442 جواد یکانلی

443 جیران امینی

444 جیران امینی

445 حاج حسین غلامی

446 حافظ ابراهیمی

447 حافظ الهوردی پور

448 حامد احمدی

449 حامد اخوان

450 حامد اسعدی

451 حامد الله وردی پور

452 حامد تبریزی

453 حامد حامد

454 حامد حقگو

455 حامد حیدری

456 حامد رحیم زاده

457 حامد رحیم پور

458 حامد ستارزاده

459 حامد شیخ بگلو

460 حامد صمدی

461 حامد غریبی

462 حامد فتح اله زاده

463 حامد فرج زاده

464 حامد لطفی

465 حامد مرادی

466 حامد مسعودی

467 حامد موسی زاده

468 حامدصادقی

469 حبیب جباری

470 حبیب رفاهی

471 حبیب قنبری

472 حبیب نوری

473 حبیب نگهبان

474 حبیب گنجی

475 حجت اظهری

476 حجت امامی

477 حجت عاشقی

478 حجت عباس زاده

479 حجت غفاری

480 حجت محمدپور

481 حسن اسکندری زنگان

482 حسن امانی

483 حسن ایپک

484 حسن بالایی

485 حسن بخشی

486 حسن بدرزاده

487 حسن حسین پور

488 حسن خیری

489 حسن دهقان

490 حسن دولت یاری

491 حسن رحیم پور خویی

492 حسن رحیملو

493 حسن سیفی

494 حسن شريفي

495 حسن عبادی

496 حسن عظیم زاده

497 حسن علیزاده

498 حسن علیون

499 حسن فتح اللهی

500 حسن محمدی

501 حسن محمدیان

502 حسن مرادپور

503 حسن مرادی

504 حسن مصطفی زاده

505 حسن مهرعلی بیگلو

506 حسن کریمزاده

507 حسن کریمی

508 حسن کوهی

509 حسين پيروز محمدي

510 حسین احمدپور

511 حسین احمدیان

512 حسین امانی

513 حسین اویسی نظر آباد

514 حسین ایرانی

515 حسین باقری‌پور بیلوردی

516 حسین بیات

517 حسین جعفرپور

518 حسین جعفری

519 حسین جهان نیا

520 حسین حسینی

521 حسین حشمت

522 حسین خسروی

523 حسین دانشور

524 حسین دستمرد

525 حسین ذوقی

526 حسین ربطی اصل

527 حسین رستمی

528 حسین رضایی

529 حسین ساعدی

530 حسین سلیمانی

531 حسین سیفی

532 حسین طالعی

533 حسین طوقی

534 حسین ظهرابزاده

535 حسین علی پور

536 حسین غنایی

537 حسین غنایی

538 حسین فرهنگی

539 حسین قاسمی

540 حسین قربانی

541 حسین قنبری

542 حسین ماهری

543 حسین ماهری

544 حسین مبصری

545 حسین مبصری

546 حسین محمدزاده

547 حسین محمدی

548 حسین مظفری

549 حسین مهرعلی بیگلو

550 حسین موسوی

551 حسین مولائی

552 حسین مولایی

553 حسین نادری حق

554 حسین نجف پور

555 حسین نقیلو

556 حسین نوری

557 حسین کریمی

558 حسین یورد سئور

559 حمداله نگهبان

560 حميد رضاييان نادارلي

561 حميرا صبري

562 حمید آذریان

563 حمید ابدالی

564 حمید ادیب شفق

565 حمید اقبال نیا

566 حمید اهری

567 حمید بیات

568 حمید تقيزاده

569 حمید جاهدی

570 حمید جباری

571 حمید حسین زاده

572 حمید حسینی

573 حمید حمیدی

574 حمید حیدری

575 حمید خدابخشی

576 حمید رستمی

577 حمید ستاریان

578 حمید شیخعلی زاده

579 حمید عباسعلیزاده

580 حمید علی نژاد

581 حمید واحدی

582 حمید یوسفی

583 حمیدرضا بیگدلی

584 حنیف سلیم زاده

585 حیدر رحیم لو

586 حیدر علی پور

587 حیدر پوران

588 حیدرعلی حیدری

589 خانم خدایی

590 خدیجه آقایاری

591 خدیجه هژبر قشونی

592 خسرو آقایی

593 خسرو رنجبر

594 خسرو قاسمی

595 خلیل رضایی

596 خلیل کریمی

597 خیراله عباسی

598 داریوش ترک اوغلو

599 داریوش فاخری

600 دانیال عابدی

601 داود حقی

602 داود خداکرمی

603 داود زلفی

604 داود قهرمانی

605 داود مقامي

606 داود ملكي

607 داور صادق وند

608 داوود توران

609 داوود عباسی

610 دده لر اسدیان

611 درگاه هژبری کچکلو

612 دنیز صادقی

613 دنیز منصوری

614 دورنا مهرعلی بیگلو

615 دومان اردم

616 دومان گنجه

617 ذکریا صفایی

618 راضیه رسولی

619 رامین اشکانی

620 رامین جباری

621 رامین جبرائیلی اندریان

622 رامین حق لاله

623 رامین دشتی

624 رامین سلیم‌زاده

625 رامین سیفی

626 رامین علی وردیلو

627 رامین چمنی

628 رباب تقي زاده

629 رباب غلامی

630 رجبعلی دباغیان

631 رحمان مرادی

632 رحمت رفعت نشان

633 رحيم واحدي

634 رحیم آسمانی

635 رحیم رحیملو

636 رحیم رنجبر

637 رحیم زارعی

638 رحیم سیف خواه

639 رحیم عابدی

640 رحیم علی رضایی

641 رحیم فرهنگی

642 رحیم نجفلو

643 رحیم نوروزی

644 رحیم نوودلی

645 رحیم کریمی

646 رحیمه عبادی

647 رحیمه محمد فرد

648 رحیمه نعمتی

649 رسول اسدپور

650 رسول اصلانی

651 رسول ایرانزاد

652 رسول ایرجی

653 رسول خانلو

654 رسول زهدی آخوله

655 رسول عزیزپور

656 رسول قنبری

657 رسول نریمانیان

658 رشید دانشجوئی

659 رشید وطن خواه

660 رضا آتش دل

661 رضا آزر مرندی

662 رضا آقایی

663 رضا آهنگری

664 رضا ابراهیمی

665 رضا ابراهیمی

666 رضا ابوالحسنی

667 رضا اصلانی

668 رضا الهیاری

669 رضا تاجدهی

670 رضا تبریزی

671 رضا جعفری

672 رضا جلیل آذر

673 رضا جنگی

674 رضا حشمتی

675 رضا حشمتی

676 رضا حقی

677 رضا خسروی

678 رضا خلیل زاده

679 رضا روزه

680 رضا روشنی

681 رضا شمشیری

682 رضا شهبازی

683 رضا شیری

684 رضا صبوری

685 رضا طالبی

686 رضا طاهونی

687 رضا عابدیان شاهسوار

688 رضا عباسپور

689 رضا عباسی

690 رضا عبدالهی

691 رضا عبدی

692 رضا علیاری

693 رضا علیپور

694 رضا فرهودی بینابلی

695 رضا قره داغی

696 رضا قیطرانی

697 رضا محمدزاده

698 رضا محمدی

699 رضا مصطفی پور

700 رضا میری

701 رضا نجف پور

702 رضا نذیری

703 رضا نصیری

704 رضا نظرباغی

705 رضا نعمت پور

706 رضا نوری

707 رضا هاشمی

708 رضا وحدت

709 رضا پورعلی

710 رضا کریمی

711 رضا کریمی

712 رضا یونسی

713 رعنا اصغری

714 رعنا خبیری اردبیل

715 رعنا عبدالهی

716 رعنا نورمحمدی نظریان

717 رقیه خسروی

718 رقیه زارع

719 رقیه سیفی

720 رقیه علی اکبریان

721 رقیه محمودی زنگان

722 رمضان ارکان

723 رمضان نجف پور

724 روح الله افشار

725 روح اله یگانه

726 روزبه سعادتی

727 رويا افسرديري

728 رویا سلیمی

729 رویا محمدی

730 ریحانه فرزانه راد

731 ریحانه پورغنی

732 زری کلب خانی

733 زهرا اجلی

734 زهرا برزگری

735 زهرا بهبودی

736 زهرا ذاکر

737 زهرا زارع

738 زهرا زمانی

739 زهرا علی اوغلو

740 زهرا محمدپور

741 زهرا مهدیان

742 زهرا ناروند

743 زهرا نظرنژاد

744 زهرا ولی زاده

745 زهرا یورد سئور

746 زهره پورحیدر

747 زیبا پیله ور

748 زینب امانی

749 زینب طهماسبی

750 زینب پورزینی

751 سئودا افشارنیا

752 سئودا خیری

753 سئودا صداقتی

754 سئودا میرزازاده اصل

755 سئویل جعفری

756 سئویل سلیمانی

757 سئویل صدوقی

758 سئوین ابراهیمی

759 سارا خداکرمی

760 سارا عباسپور

761 سارا عبدالهی

762 سارا عسگری

763 سارا میرزایی

764 سارا نوری

765 ساریگل جعفرپور

766 ساسان فتح اوغلی

767 ساسان نقی زاده

768 سالار اصلانی

769 سالار بهنام

770 سالار جعفری

771 سالار سرکشی

772 سالار سیفی

773 سالار عراقی

774 سالار محمدزاده

775 سالار مهدیپور

776 ساناز بیابانی

777 ساناز عبدی

778 سانای لقایی

779 سانای محمدنژاد

780 سایه سلیمی

781 ستار ستاری

782 سجاد  پورحسن

783 سجاد اسماعیلی علینظری

784 سجاد افروزیان

785 سجاد اقدم

786 سجاد بداقی

787 سجاد جعفری

788 سجاد حسن زاده

789 سجاد خلیل نژاد

790 سجاد سروناز پریخانی

791 سجاد شریف زاده

792 سجاد شهیری

793 سجاد عباسی

794 سجاد عبدی

795 سجاد علیپور

796 سجاد فتحی

797 سجاد فرخ نژاد نظرلو

798 سجاد محمدنژاد

799 سجاد مسلمی

800 سجاد نعمت زاده

801 سجاد یزدان پناه

802 سحر شکری

803 سحر محمدپور

804 سرمست الله وئردی

805 سعيد محمودي

806 سعید احمدی

807 سعید اسماعیل پور

808 سعید اسماعیلی

809 سعید انوری زاده

810 سعید بابازاده ینگجه

811 سعید برادر علیزاده

812 سعید تقيزاده

813 سعید تمجیدی

814 سعید جباری

815 سعید جدید

816 سعید جعفری

817 سعید حسین زاده

818 سعید خسروشاه

819 سعید درخشان

820 سعید زلفی

821 سعید زمانی

822 سعید سلامتی

823 سعید سلیم زاده

824 سعید شرفی

825 سعید صادقی

826 سعید صادقی فر

827 سعید عباسپور گوراوان

828 سعید عطاری شیزگان

829 سعید فائزپور

830 سعید فتح اله زاده

831 سعید فرساد

832 سعید فرشاد

833 سعید محمدی

834 سعید ملک پور

835 سعید میری

836 سعید نبی زاده

837 سعید نعیمی

838 سعید وطن

839 سعید پاک نژاد

840 سعیده یاسین زاده

841 سلمان عراقی

842 سلیم توفارقانلی

843 سمیر پارسا

844 سمیرا تازه کندی

845 سمیرا مرادی

846 سمیه امیریان

847 سمیه حکمتی

848 سمیه محمودی

849 سمیه محمودی

850 سمیه میرزاپور

851 سهند عابدی

852 سهند عزتی

853 سهند محمدزاده

854 سهند محمودی

855 سهندعلیزاده

856 سهیل ظرافت

857 سهیل هاشمی

858 سهیلا جعفری

859 سهیلا عظیمی

860 سهیلا نوری

861 سولماز جعفری

862 سولماز حبابی

863 سولماز زرپروری

864 سولماز ستار

865 سينا قربان ارشادى

866 سپیده نظری

867 سیامک ارشد

868 سیامک ارشدی

869 سیامک ایرانی

870 سیامک حسینی مقدم

871 سیامک رحیمی

872 سیامک سیفی

873 سیامک محمودی

874 سیاوش بایرامی

875 سیاوش خاکپور

876 سید احمد اکبری

877 سیروس آلپ آسلان

878 سیروس ابراهیم نژاد

879 سیروس احمدی

880 سیروس کامرانی

881 سیروس کریمی

882 سیف الدین موسوی

883 سیما اسدی

884 سیما حکمتی

885 سیما دیدار

886 سینا اختری شیشوان

887 سینا حسنی

888 سینا فتح اله زاده

889 شابور عباسعلى زاده

890 شاهرخ فرامرزی

891 شاهرخ یزدانی

892 شاهين هلالى خياوى

893 شاهین مرادی

894 شاهین هاشمی

895 شاپور جواندل

896 شاپور عباسعلی زاده

897 شبنم توحیدی

898 شبنم جباری القناب

899 شبنم قصابی

900 شكور بابازاده

901 شهرام سلطانی

902 شهرام نوروزی

903 شهرام کریمی

904 شهروز مرادیان

905 شهروز نیک بین

906 شهریار جعفری

907 شهریار کاظمی

908 شهریار کوه کمری

909 شهلا برزگر

910 شهلا رشدی

911 شهين انتخابي

912 شهین افشاری

913 شهین امیری

914 شهین ملایی کرنکان

915 شیرزاد حاجی لو

916 شیوا ولایتی

917 صابر جهانگیرپور

918 صابر جهانی

919 صابر زینالزاده

920 صابر سلماسیان

921 صابر شيرافکن

922 صابر علی

923 صابر نعمتی

924 صادق ضیاء

925 صادق موسویان

926 صادق یونسی

927 صالح صفدری نوجه ده

928 صالح پیچکانلو

929 صدرا سودی

930 صمد امانی نظرلو

931 صمد علیزاده

932 صمد مهرعلی بیگلو

933 صمد موسی پور

934 صمد یعقوبی

935 صمدنصیری

936 صنم صدوقی

937 صیاد بازیار

938 صیاد جدی

939 ضیا گرگری سولدوز

940 طالب نبوی

941 طاها کرمانی

942 طاهر جواد زاده میان بازور

943 طاهره آقاوردی

944 طاهره غلامی

945 طناز مینایی

946 طوفان قاسمی

947 ظرافت دوست

948 عابدین منافی آذر

949 عادل داداش اوغلو

950 عادل شکدالهی

951 عادل قویدل

952 عارف اظهری

953 عارف محمدی

954 عباس احمدی

955 عباس دانش

956 عباس شادمند

957 عباس شفایی

958 عباس عسگری

959 عباس غلامی

960 عباس فرجپور

961 عباس فریدون

962 عباس قاسم زاده

963 عباس قاسمپور

964 عباس نیکروان

965 عباس کریمی

966 عبدالرحیم سلیمانی

967 عبدالله حضرتی چوبقلو

968 عرشیا یزدانی

969 عرفان اصغرزاده

970 عزت محمدی

971 عزیز فرض الهی

972 عزیزه کریمی

973 عسکر اسماعیل پور

974 عسگر اکبرزاده

975 عسگر خدابخشی

976 عسگر زینالی

977 عسگر نادری

978 عطا محمدی

979 على ایزدی خدافرین

980 على باقری

981 عليرضا اماني نظرلو

982 علی آتروپات

983 علی ائلدار

984 علی ابانی

985 علی ابراهیمی

986 علی احمدی

987 علی ارکان

988 علی اسدشیر

989 علی اسماعیلی

990 علی اصغر اسدزاده جیقه

991 علی امامی

992 علی اکبر زینالی

993 علی اکبر صمدی

994 علی اکبری

995 علی ایمانی

996 علی بادپا

997 علی بایرام زاده

998 علی بدیعیان

999 علی بلوکی

1000 علی بیداری کلیبر

1001 علی بیدقی

1002 علی جباری جانقور

1003 علی جمشیدی

1004 علی جولانی

1005 علی حاتمی

1006 علی حاجی محمدی

1007 علی حسین زاده

1008 علی حمزه زاده

1009 علی خانی

1010 علی خیرجو

1011 علی درفشی

1012 علی درگاهی

1013 علی دشتی

1014 علی روح بخش

1015 علی ساوالان

1016 علی ستاری

1017 علی سلمانی

1018 علی سهرابی حداد

1019 علی سیفی

1020 علی شادی

1021 علی شیرپور

1022 علی شیری

1023 علی صوفی

1024 علی ضیایی

1025 علی عباس نژاد

1026 علی عبداله زاده

1027 علی عبدی

1028 علی عزیززاده

1029 علی عزیزی

1030 علی عزیزی

1031 علی عطاری شیزگان

1032 علی عطایی

1033 علی علیزاده

1034 علی علیپور

1035 علی عیوضی

1036 علی غفاری

1037 علی غنی زاده

1038 علی فتحی

1039 علی فیروزی

1040 علی قاسمی

1041 علی قلی زاده

1042 علی قنبرزاده

1043 علی قنبری

1044 علی لطفی

1045 علی مترجمی

1046 علی محمدزاده

1047 علی محمدی

1048 علی مرادی

1049 علی مناف زاده

1050 علی مهدی

1051 علی ناصری

1052 علی نوبخت

1053 علی نگهبان

1054 علی هاشمی

1055 علی هاواستانلی

1056 علی هدایتی

1057 علی واثقی

1058 علی والایی

1059 علی پاشا

1060 علی پزشکی

1061 علی پیدایی

1062 علی پیروی

1063 علی چوپانی

1064 علی کرم زاده

1065 علی کریمی

1066 علی یوسفی

1067 علیرضا ابراهیمی

1068 علیرضا اسدی

1069 علیرضا ایزدی

1070 علیرضا حمیدی شفیق

1071 علیرضا خسروی

1072 علیرضا رنجبر

1073 علیرضا سربازی

1074 علیرضا شیرزاده

1075 علیرضا صدیق

1076 علیرضا صدیقی

1077 علیرضا عبدالهی

1078 علیرضا عطایی گاریشیران

1079 علیرضا فرخی عدل

1080 علیرضا محمودی

1081 علیرضا مردی

1082 علیرضا منافیان

1083 علیرضا نانوایی

1084 علیرضا همدست

1085 علیرضا چنگیزی

1086 عیسی جباری

1087 عیسی سرابی

1088 عیسی شاهدی

1089 عیسی صفیری

1090 عیسی عزیزی بالابیگلو

1091 عیسی یزدانی

1092 عیوض بیات

1093 عیوض دستمرد

1094 عیوض محمدلو

1095 غلام رضا رسولی

1096 غلامحسين شهماري

1097 غلامرضا نورمحمدي

1098 غلامعلی بختیاری

1099 فاضل قادری

1100 فاطمه اسدی

1101 فاطمه اسدی پور

1102 فاطمه حیدری

1103 فاطمه حیدری زنگان

1104 فاطمه سراج

1105 فاطمه سلمی پور

1106 فاطمه صفریان

1107 فاطمه علیزاده

1108 فاطمه محمودی

1109 فاطمه مردی

1110 فاطمه پیرزاده

1111 فخرالدین بصیر پور

1112 فرحناز هنرزاد

1113 فرخ ميرزا طلوعي

1114 فردین افروزیان

1115 فردین فرازمند ینگجه

1116 فردین قدرتی

1117 فردین محمدی

1118 فردین گلابی

1119 فرزاد جمالی

1120 فرزاد جوان

1121 فرزاد حمیدنیا

1122 فرزاد عیدی

1123 فرزاد مهدوی

1124 فرزانه حشمتی افشار

1125 فرزانه صفری

1126 فرزانه عباسپور

1127 فرزین رضائیان

1128 فرشاد برزگرحقی

1129 فرشاد توسلی

1130 فرشاد حسن زاده

1131 فرشاد مسلم زاده

1132 فرشاد نجفیان کلیبر

1133 فرشاد یوسفی

1134 فرشید آصفی نظرلو نادارلی

1135 فرشید رستمی

1136 فرشید سلامتی

1137 فرشید نوروزی

1138 فرهاد امیری

1139 فرهاد جدی

1140 فرهاد حسینی

1141 فرهاد خلیل زاده

1142 فرهاد زندی

1143 فرهاد طاهری

1144 فرهاد عبدلي

1145 فرهاد فرخ زاده

1146 فرهاد پاشایی

1147 فرهاد پاکروح

1148 فرهام کریمی

1149 فرهناز مهرعلی بیگلو

1150 فريدون پرويزنيا

1151 فریبا رستم زاده

1152 فریبرز شیری

1153 فریبرز شیری میاب

1154 فرید حلمی سلماسی

1155 فرید خورشیدی

1156 فرید صحرانورد

1157 فرید فتح اله زاده

1158 فرید فریدون

1159 فریدون نعمتی

1160 فریور فتح اله زاده

1161 فهیمه امانی

1162 فهیمه حسین زاده همراهلو

1163 فهیمه محمدزاده

1164 فهیمه معصومی

1165 فیاض کریمی موغان

1166 فیروز سجودی زاویه

1167 فیروز کامرانی

1168 قادر بابایی ابلی

1169 قادر جعفری

1170 قادر حسینی منش

1171 قادر مسروری

1172 قادر مهدوی

1173 قادر نوروزی

1174 قادر کیانی

1175 قادیر علی پور

1176 قاسم دشتی

1177 قاسم مجرد

1178 قاسم محمودی

1179 قاسیم پناهی

1180 قباد لاهوتی

1181 قدرت اله یوسفی

1182 قدرت مهرعلی بیگلو

1183 قهرمان مرادی

1184 قیاس نعمت پور

1185 كامران اژدري

1186 لاله فرضی

1187 لاچین جلیلی

1188 لاچین رضایی

1189 لطیف حسنی

1190 لیلا توانا

1191 لیلا جعفروند

1192 لیلا ستاریان نادارلی

1193 لیلا قربانی

1194 لیلا محمودی

1195 لیلا کریمی

1196 لیلی بهزاد نهند

1197 مائده جمالی

1198 مالک خانلی

1199 مانیسا پورقربانی

1200 ماهرخ نورمحمدی نظریان (نادارلی )

1201 مجبتی علیپور

1202 مجتبی آلش زاده

1203 مجتبی اکبری

1204 مجتبی رحیم پور

1205 مجتبی عباسی

1206 مجتبی فالنگ

1207 مجتبی قنبری

1208 مجتبی محمدزاده

1209 مجتبی محمدوندی راشدی

1210 مجيد تقيزاده

1211 مجيد سرخوش

1212 مجید بیات

1213 مجید حصیرباف

1214 مجید خوش اختر

1215 مجید ستاریان نادارلی

1216 مجید ستاریان نادارلی

1217 مجید شرفی

1218 مجید قابلی

1219 مجید مجیدی

1220 مجید موسوی

1221 محبوب تیشه

1222 محبوب جویبان

1223 محبوب صیامی

1224 محدثه بحری باغ یعقوب

1225 محدثه نورمحمدی نظریان

1226 محرم کامرانی

1227 محسن آزاد ایرانی

1228 محسن اسمعیلی اقدم

1229 محسن رضایی

1230 محسن شهبازی

1231 محسن عطایی

1232 محسن غایب زاده

1233 محسن غلامی

1234 محسن فرزانه

1235 محسن محسن زاده

1236 محسن محمود زاده

1237 محسن محمودی

1238 محسن نامدار

1239 محسن کریمی

1240 محمد آزادی

1241 محمد آقایاری

1242 محمد اجاق زاده

1243 محمد احدی

1244 محمد احمدی

1245 محمد احمدی

1246 محمد اسدی

1247 محمد افتاده بیرق

1248 محمد افشار

1249 محمد الله وردی پور

1250 محمد امانی

1251 محمد امین شهیری

1252 محمد اکبری

1253 محمد بابايي

1254 محمد باغبان

1255 محمد برادر عليزاده

1256 محمد تبریزلی

1257 محمد جاویدان

1258 محمد جباری

1259 محمد جفایی

1260 محمد جوادی

1261 محمد جوانی

1262 محمد جودی

1263 محمد جولانی

1264 محمد حاجی زاده

1265 محمد حاجیلو

1266 محمد حاجیلو

1267 محمد حسن نادری

1268 محمد حسین فرهنگی

1269 محمد حسینی

1270 محمد حیدری

1271 محمد خانعلی زاده

1272 محمد خطیبی

1273 محمد دستمرد

1274 محمد رحمانی

1275 محمد رحیمی

1276 محمد رستمی

1277 محمد رشیدی

1278 محمد روحی جلفا

1279 محمد زارعی

1280 محمد زارعیان

1281 محمد سلطانی

1282 محمد سلمانی

1283 محمد سیامک نیا

1284 محمد سیفی

1285 محمد شمشیری

1286 محمد شوفی

1287 محمد صادق علی پور

1288 محمد صادقي

1289 محمد صفایی

1290 محمد عباسپور

1291 محمد عباسی

1292 محمد عبدی

1293 محمد عراقلوئی

1294 محمد عزیز کلانتری

1295 محمد عزیزی

1296 محمد علی قاسمی

1297 محمد علیزاده

1298 محمد غروي

1299 محمد فتاحی

1300 محمد فتح الله زاده

1301 محمد قائمی

1302 محمد قهرمانی

1303 محمد ماهی

1304 محمد محمدزاده

1305 محمد محمدپور

1306 محمد محمدی

1307 محمد محمودی

1308 محمد محمودی مغانجوقی

1309 محمد مردی

1310 محمد ملک زاده ترکمانی

1311 محمد مهدي پور

1312 محمد مهدی خسروی

1313 محمد نامور

1314 محمد نعمتی

1315 محمد نقی زاده اهرنجانی

1316 محمد نوروزی

1317 محمد نوری

1318 محمد هاشمی

1319 محمد همتی

1320 محمد هژبری کچکلو

1321 محمد يوسفي

1322 محمد ٱنگوتی

1323 محمد پاشاپور

1324 محمد پیدایی

1325 محمد پیروی

1326 محمد چوپانی

1327 محمد کاشف

1328 محمد کریمی

1329 محمد کشاورز

1330 محمد کلانتری

1331 محمد گلمحد

1332 محمدباقر اسداله‌زاده

1333 محمدباقر پاکار

1334 محمدتقی راثی

1335 محمدحسین سیدرزاقی

1336 محمدحسین عین الهی

1337 محمدخرسندی

1338 محمدرضا ابراهیمی

1339 محمدرضا ابوالحسن زاده

1340 محمدرضا اردبیلی

1341 محمدرضا اقدسی نادارلی

1342 محمدرضا امانی نادارلی

1343 محمدرضا امانی نظرلو

1344 محمدرضا امن زاده

1345 محمدرضا بخشی خواجه

1346 محمدرضا برزگر

1347 محمدرضا خادم علما

1348 محمدرضا خیراتی

1349 محمدرضا خیری فام

1350 محمدرضا عبداللهی نخجوانلو

1351 محمدرضا علیپور

1352 محمدرضا فیضی

1353 محمدرضا گلشن

1354 محمدصادق علیپور

1355 محمدعزیز کلانتری

1356 محمدعلی محمدی

1357 محمود احمدی

1358 محمود بيلگين

1359 محمود جهانگیرپور

1360 محمود دوستان

1361 محمود فضلی

1362 محمود محمودی

1363 مراد پورولی

1364 مرتضى عليزاده

1365 مرتضي ابراهيميان

1366 مرتضی احمدی

1367 مرتضی اسدی

1368 مرتضی اشرفی

1369 مرتضی بزرگی

1370 مرتضی داداشی

1371 مرتضی دویران

1372 مرتضی رادی

1373 مرتضی رزمخواه

1374 مرتضی رسولی

1375 مرتضی شاکر

1376 مرتضی صادقپور

1377 مرتضی صفری

1378 مرتضی عسگری

1379 مرتضی علیپور

1380 مرتضی قدرتی

1381 مرتضی قلیزاده

1382 مرتضی لطفی

1383 مرتضی محمدی

1384 مرتضی مرادپور

1385 مرتضی نبی زاده

1386 مرتضی نعمتی

1387 مرتضی نقی زاد

1388 مرتضی نورمحمدی نادارلی

1389 مرتضی نیک بین

1390 مرتضی وثاقی

1391 مرتضی پروین جدا

1392 مرتضی پور جعفر

1393 مرتضی پورنجف

1394 مروت مرادپور

1395 مریم اسد پور

1396 مریم اکبری

1397 مریم جباری القناب

1398 مریم جعفری

1399 مریم حاتمی

1400 مریم صادقی

1401 مریم عطاری

1402 مریم علی زاده

1403 مریم غلامی

1404 مریم قدسی

1405 مریم قمری

1406 مریم محمدزاده

1407 مریم محمدی

1408 مسعود اسماعیلی

1409 مسعود تقی لو

1410 مسعود جعفری

1411 مسعود حسین زاده

1412 مسعود دستگزیده

1413 مسعود صفری

1414 مسعود عرب نژاد

1415 مسعود ورمزیار

1416 مسلم اکبرزاده

1417 مسلم علیزاده

1418 مصطفی اخباری

1419 مصطفی خلیلی

1420 مصطفی دولتخواه

1421 مصطفی رحمانی

1422 مصطفی سلمانی

1423 مصطفی شیخ پور

1424 مصطفی صابری

1425 مصطفی عصمتی

1426 مصطفی مصطفی زاده

1427 مصطفی نوودلی

1428 مصطفی پروین

1429 معصومه ابهری

1430 معصومه توفیقی

1431 معصومه حبابی

1432 معصومه پورحیدر

1433 معصومه پیشه ور

1434 معصومه چهرگانلی

1435 ملکه جعفری

1436 ملیحه قربانی

1437 ملیحه مهرعلی بیگلو

1438 منصور حسن زاده

1439 منصور سیفی

1440 منصور علیزاده

1441 منصور علیپور

1442 منصور چالدرانی

1443 منصور یعقوبی

1444 منوچهر محمد زاده

1445 مهتاب احمدیان

1446 مهدي پاشايي

1447 مهدی ابهری

1448 مهدی احمدی

1449 مهدی امانی

1450 مهدی بابایی

1451 مهدی بادپا

1452 مهدی باقری

1453 مهدی بدرزاده

1454 مهدی حسنی

1455 مهدی حسین زاده

1456 مهدی حمزه

1457 مهدی حمیدی شفیق

1458 مهدی حیدری

1459 مهدی خدایی

1460 مهدی خوشروان

1461 مهدی رحیمی

1462 مهدی رسول زاده

1463 مهدی رسولی

1464 مهدی رشیدی

1465 مهدی رشیدی زنوزی

1466 مهدی زارعی پور

1467 مهدی زینالی

1468 مهدی شمسی

1469 مهدی صادقی

1470 مهدی عباس زاده

1471 مهدی عبدی

1472 مهدی عبدی

1473 مهدی عراقلوئی

1474 مهدی علوی

1475 مهدی علیزاده

1476 مهدی فالنگ

1477 مهدی قربان پور

1478 مهدی قره داغی

1479 مهدی میرزایی

1480 مهدی نادری

1481 مهدی ناطقی

1482 مهدی نوبخت

1483 مهدی هاشمی

1484 مهدی کوخیان

1485 مهدی یوسفی

1486 مهدیه امانی

1487 مهدیه صداقتی

1488 مهراب مقصودزاره

1489 مهراب نورمحمدی نادارلی

1490 مهران راستگار

1491 مهران سلمانی

1492 مهران نورمحمدی نظریان

1493 مهران پورنجف

1494 مهرانه ترامشلو

1495 مهرداد اخباری

1496 مهرداد افرازی حاجی عبدال

1497 مهرداد شاه مرد

1498 مهرداد شیخی سامانلو

1499 مهرداد صفری

1500 مهرداد کرمی

1501 مهرداد کیانی

1502 مهری رضایی توانا

1503 مهسا مهدیلی

1504 مهسا همت پور

1505 مهناز افلاکي

1506 مهناز حیدری

1507 مهناز روحی

1508 مهناز روشنی نادارلي

1509 مهناز پاشایی

1510 مهناز گیچلو

1511 موسی الرضا اسدي نادارلی

1512 موسی رحیمی

1513 موسی روغنی ممقانی

1514 موسی سیفی

1515 مونا روحی

1516 ميلاد كولاني

1517 ميلاد واحدي

1518 مژگان نظری

1519 میثم آزادی

1520 میثم بابایی

1521 میثم جباری

1522 میثم جولانی

1523 میثم شادی

1524 میثم محمدی

1525 میثم نجفلو

1526 میثم نجفیان

1527 میر موسی ضیاء گرگری

1528 میرمحمد ضیاء گرگری

1529 میلاد آقاجانی

1530 میلاد اسکندری

1531 میلاد امان زاده

1532 میلاد امانزاده

1533 میلاد اکبری

1534 میلاد بالسینی

1535 میلاد بختیاری

1536 میلاد برزگری

1537 میلاد رسولی

1538 میلاد رضاپور

1539 میلاد شماع

1540 میلاد شماع

1541 میلاد طالبی

1542 میلاد عظیمی

1543 میلاد قاسمی

1544 میلاد موسی نژاد

1545 میلاد نصیری

1546 میلاد نورانی

1547 میلاد نوری

1548 میلاد نوودی

1549 مینا جعفری

1550 مینا حاجی بابایی

1551 مینا معتمد

1552 مینا مهدیان

1553 مینا مهریاری

1554 مینا پازانی

1555 میکاییل دستمرد

1556 نادر جواد زاده میان بازور

1557 نادر جوادزاده میان بازور

1558 نادر دیدار

1559 نادر صالح

1560 نادره شفقی

1561 نادیر صادقیان

1562 نازنین علیزاده

1563 نازنین فتوحی

1564 ناصر آقازاده

1565 ناصر احدی

1566 ناصر احمدپور

1567 ناصر اصلانی

1568 ناصر حبیب زاده

1569 ناصر خاوری

1570 ناصر خویی

1571 ناصر دراز شمشیر

1572 ناصر رضایی

1573 ناصر سرابی

1574 ناصر شعبانی

1575 ناصر صدری

1576 ناصر عبدی

1577 ناصر عشقی

1578 ناصر علیزاده

1579 ناصر مسلم زاده

1580 ناصرحشمتی

1581 ناطق عزیزی

1582 ناهید امانی

1583 ناهید کهنمویی

1584 نبی خلیلی

1585 نجدی خالوایلی

1586 نجف نعمتی

1587 نجیبه پوربشاش

1588 ندا احمدی

1589 ندا علیزاده

1590 ندا مقرب

1591 ندا واحدي

1592 نرمین فاٸزی

1593 نرگس سعیدی

1594 نسترن امانپور

1595 نسرین اصانلو

1596 نسرین خدایی

1597 نسرین رفعت

1598 نسرین عباسفام

1599 نسرین عبدی

1600 نسیم تهرانچی

1601 نسیم صادقی

1602 نعمان احمدی

1603 نعمت امانپور

1604 نفس جبرییلی

1605 نقی محمودی

1606 نقی محمودی

1607 نهضت شبانزاده

1608 نواب کریمی

1609 نوبر علی زاده

1610 نوروز جمشیدی آلانی

1611 نوروز کفیلوی

1612 نوید رضاوند

1613 نوید طهماسبی

1614 نگار انتخابي

1615 نگار بيلگين

1616 نگار علیزاده

1617 نگين حاجي پور

1618 نگین محمدی

1619 نیر آهنکوب نژاد

1620 نیر بیننده

1621 نیلوفر موحد

1622 نیما اقدسی نظرلو

1623 نیما حسنی

1624 نیما رحیمی

1625 نیما عبدی

1626 نیما فتحی

1627 نیما یوزباشی

1628 هاجر صفوت مغانجوقی

1629 هادي حميدي شفيق

1630 هادی احدی

1631 هادی اصغری

1632 هادی اکبرزاده آرباطان

1633 هادی جدیدی

1634 هادی رسولی

1635 هادی ستاری

1636 هادی صادقی

1637 هادی عبدی

1638 هادی علیشی خیاولی

1639 هادی فرج زاده

1640 هادی فرهنگی

1641 هادی مجیدی

1642 هادی محمدزاده

1643 هادی ولدیانی

1644 هادی پیرزاده چناب

1645 هاشم ادیب

1646 هاشم بيلگين

1647 هاشم هاشمی

1648 هاشم پناهی

1649 هانیه خلیفه لو

1650 هدیه آیریملی

1651 هستی خوشروان

1652 هلنا امیری

1653 هنگامه فلکی

1654 هوشنگ نقی زاده

1655 هوشنگ پیغامی

1656 واحد اسدزاده

1657 واحد بسطامی

1658 وحيد امجدى

1659 وحيد غفاري

1660 وحید احمدی

1661 وحید اسماعیل پور

1662 وحید انگوتی

1663 وحید باغبانی خضرلو

1664 وحید باقرپور

1665 وحید باقری نخجوانلو

1666 وحید بنده امیر

1667 وحید جهانگیر پور

1668 وحید خوش اخلاق

1669 وحید ذاکری

1670 وحید صادقی فر

1671 وحید صدری

1672 وحید صدیقی نظرلو

1673 وحید فاخری

1674 وحید فاطمی

1675 وحید محرمی

1676 وحید مردی

1677 وحید مقدم

1678 وحید ملک

1679 وحید منافی

1680 وحید نبی دوست

1681 وحید نریمان

1682 وحید نصیبی

1683 وحید نظمی

1684 وحید کریمیان

1685 وحید یونسی

1686 وحیده غریبی

1687 وحیده نجفی

1688 ودود آدمی

1689 ولی اله ظهرابی

1690 ولی روشنی نادارلی

1691 ولی علیزاده

1692 ولی کریمی کوراماللو

1693 ووقار نعمت

1694 ويدا واحدي

1695 پارسا حسینی

1696 پروانه قویدل

1697 پروانه محمدی

1698 پرویز خامنه ای

1699 پرویز شعبانی

1700 پرویز قاسمی

1701 پرویز لیموئی

1702 پریا حمزه

1703 پریا رضوی

1704 پریسا اسدی

1705 پریسا اصلانی

1706 پریسا امانی

1707 پریسا جبرییلی

1708 پریسا حاجی محمدی

1709 پریسا دانش کباری

1710 پریسا قربانزاده نادارلی

1711 پوریا فتح الله زاده

1712 پویا خدایی

1713 پيمان احمدي

1714 پیام ثوابی

1715 پیمان امراهی

1716 پیمان حشمتی

1717 پیمان صادقیان

1718 پیمان علیزاده

1719 پیمان کاظمی

1720 ژاله اسدي

1721 کاظم بیگدلی

1722 کاظم حسینی

1723 کاظم صفابخش

1724 کامران فتحی

1725 کامیار بالسینی

1726 کاوه جدیری

1727 کاووس موغانلو

1728 کبری غیبی

1729 کریم حقیقی

1730 کریم فتحی پور

1731 کریم فیاضی ملکی

1732 کریم معالی

1733 کریم مقصودی

1734 کریم ناصری

1735 کریم چایجی

1736 کریم یعقوب زاده

1737 کسری محرمی

1738 کمال یوسفی

1739 کوثر علیزاده

1740 کوثر کریمی

1741 کورش محمدی

1742 کیان پیغامی

1743 کیانا خوش روش

1744 گندم قاسمی

1745 گونای خدایی

1746 یاس واحدی

1747 یاسر اسدی

1748 یاسر باقری

1749 یاسر رنجبری

1750 یاسر سلمانی

1751 یاسر عمیق

1752 یاسر فرجام

1753 یاسر موسوی

1754 یاسمن ظفری

1755 یاسمن ظفری

1756 یاسمن ظفری

1757 یاسمن ظفری

1758 یاشار آزاد

1759 یاشار افشارزاده

1760 یاشار تورکانپور

1761 یاشار جوادی

1762 یاشار جوادی

1763 یاشار زینالی

1764 یاشار شکرزاده

1765 یاشار عباس اوغلو

1766 یاشار محرم نژاد

1767 یاشار نیکرو

1768 یاشار پورستار

1769 یاور تقی زاده

1770 یاور سلطانی

1771 یحیی اژدری

1772 یحیی شهبازی

1773 یحیی صفائی

1774 یحیی علیپور

1775 یدالله خدابخشی

1776 یعقوب اسماعیل زاده

1777 یعقوب امانی

1778 یعقوب بیلری

1779 یعقوب جباری

1780 یعقوب فردی

1781 یعقوب لطفی

1782 یعقوب همت پور

1783 یعقوب کریمی

1784 یعقوب(آیدین) محمدزاده

1785 یلدا احمدی

1786 یوسف اکبری

1787 یوسف حیدری

1788 یوسف سلحشور

1789 یوسف قصابی

1790 یوسف قهرمان زادگان

1791 یوسف مناف وند آذر

1792 یوسف نقدی

1793 یوسف پیرجانی

1794 یوسف کاری

1795 یونس آقایی

1796 یونس حسنعلی زاده

1797 یونس حیدری

1798 یونس صدری

1799 ییلماز مهرعلی بیگلو

report