آذوح: موسی جوادی از فعالان فضای مجازی که پس از اعتراضات سراسری دی‌ماه به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی” در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه ۹۶ بازداشت و پس از اتمام مراحل بازجویی به زندان مرکزی اردبیل منتقل شده بود، مجددا از زندان مرکزی اردبیل به اداره اطلاعات منتقل شده است.

آقای جوادی پیش‌تر پس از یک‌ماه بازجویی در اداره اطلاعات به زندان مرکزی اردبیل منتقل شده بود.

این شهروند ترک اردبیلی، پس از بازداشت مدت ۱۸ روز را در سلول انفرادی بازداشتگاه اداره‌ی اطلاعات اردبیل نگهداری شده بود.

موسی جوادی از فعالان فضای مجازی در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه ۹۶ پس از اعتراضات سراسری دی‌ماه به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی” بازداشت و پس از اتمام مراحل بازجویی به زندان مرکزی اردبیل منتقل شده بود، مجددا از زندان مرکزی اردبیل به اداره اطلاعات منتقل شده است.

پیش‌تر یک منبع نزدیک به آقای جوادی به گزارشگر هرانا گفته بود “موسی جوادی، فرزند جواد، متولد ۱۳۴۶، کارمند دولت است که به اتهام اقدام علیه امنیت کشور از طریق فعالیت در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی مورخ ۱۸ بهمن‌ماه سال جاری توسط اداره اطلاعات اردبیل بازداشت شد و مدت ۱۸ روز تحت فشارهای روحی و روانی شدید در سلول انفرادی بازداشتگاه اداره اطلاعات به سر برد. در ایام بازداشت علیرغم پیگیری‌های خانواده و نزدیکان هیچ پاسخ مشخصی از طرف نهادهای امنیتی به آنها داده نشد و این بی‌خبری موجب نگرانی بی اندازه خانواده او شده بود.”

آقای جوادی مبتلا به بیماری ریوی است و در حال حاضر پرونده او به دادگاه انقلاب شهرستان اردبیل ارجاع شده و در انتظار دادرسی است.